K3/Akademia z NetApp- webinar

07 i 12 października 2021

 

Zapraszamy na webinar

 

Rozwiązania NetApp w praktyce


Wybierz termin:


07 października 2021, godz. 11:00
 

Agenda:

Przedstawienie K3System
Zarys historyczny NetApp
Modele AFF
Zaawansowana redukcja danych
ONTAP 9.9.1 - nowości

 

12 października 2021, godz. 11:00
 

Agenda:

Przedstawienie K3System
Zarys historyczny NetApp
Modele AFF
Zaawansowana redukcja danych
Zabezpieczenie danych - nowe podejście
ONTAP 9.9.1
Demo Ontap Snapmirror

 

O rozwiązaniach NetApp i doświadczeniu K3System opowie:


Piotr Siedlak
Architekt IT i Storage Consultant K3System

Od ponad 11 lat związany z branżą IT. Realizował projekty informatyczne dla takich firm jak: TVN, Comtegra S.A. czy PKO.  Doświadczenie i wiedza poparte licznymi certyfikatami, m.in.: EMCISA, EMCTA, Pure Storage FlashArray Architect Professional, Specialist – Implementation Engineer, PowerStore Solutions Version 1.0, Clustered Data ONTAP 8.3 PS Professional. Specjalizuje się w systemach macierzowych firm Netapp, Purestorage i Dell. W czasie wolnym zajmuje się mechaniką samochodową.

 

Organizatorzy:

 

Dokonaj rejestracji wypełniając formularz:

* Liczba miejsc jest ograniczona

captcha
Informacje o przetwarzaniu danych przez K3 System Sp. z o.o.

Dbając o Twoją prywatność informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest K3 System sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. Kosmatki 70, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy za numerem KRS: 0000165778.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@k3system.com.pl

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.