K3/Akademia z IBMCloud - panel dyskusyjny

19 listopada 2021

 

 

Zapraszamy na panel dyskusyjny

 

 

Firma z głową w chmurze. 3 perspektywy na proces migracji.

19 listopada 2021
godz. 11:00

Zapisz się i posłuchaj debaty podczas której poznasz 3 perspektywy na proces
 migracji do chmury.

Czego oczekują i obawiają się firmy?

Gdzie kluczową rolę odgrywa integrator?

Jakie wskazówki i zalecenia daje producent?Poznaj zaproszonych ekspertów:

Maria Horeglad
IBM Cloud Platform Channel Leader Central and Eastern Europe, IBM

Entuzjastka nowych technologii i propagator chmury, od wielu lat współpracująca z klientami i partnerami handlowymi w obszarze oprogramowania IBM. 

X

Wojciech Piotrkowicz
Dyrektor działu technicznego i Architekt rozwiązań Cloud, K3System

Praktyk, początkowo jako inżynier, obecnie dyrektor ciągle poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętej infrastruktury IT. W kręgu jego zainteresowań są zagadnienia dotyczące ciągłości działania, czyli środowiska odporne na awarie, systemy kopii zapasowych, plany DR. Realizował szereg projektów z zakresu architektury systemów zarówno w środowiskach on-premise jaki i w chmurze.

X

Bogusław Małysiak
CIO, R&D Director, Konsmetal

Menadżer zarządzający IT z ponad 30 letnim doświadczeniem zarządzaniu projektami informatycznymi i wdrożeniami, które dzięki wprowadzenia innowacyjnych, skalowalnych i elastycznych rozwiązań przyczyniły się do rozwoju organizacji, wzrostu wydajności, zyskowności i obniżenia kosztów.

 

Organizatorzy:

Dokonaj rejestracji wypełniając formularz:

* Liczba miejsc jest ograniczona

captcha
Informacje o przetwarzaniu danych przez K3 System Sp. z o.o.

Dbając o Twoją prywatność informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest K3 System sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. Kosmatki 70, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy za numerem KRS: 0000165778.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@k3system.com.pl

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.