K3/Akademia z IBM - webinar

23 września 2021

 

 

Zapraszamy na webinar

 

Rola chmury. Na przykładzie IBM Cloud i doświadczeń K3System.

23 września 2021
godz. 10:30

Zapisz się i weź udział w wymianie wiedzy i doświadczeń na temat
roli chmury w nowoczesnym biznesie.Panel warsztatowy poprowadzą:

Michał Kowalczyk
Cloud Senior Consultant, IBM Polska
Ewangelista chmury publicznej i hybrydowej, od kilku lat aktywnie projektujący i wdrażający środowiska chmurowe oparte o rozwiązania IBM, VMware, HyperV, OVM, a także rozwiązania Disaster Recovery. Posiadacz certyfikatów: Certified Cloud Advisor v5, Certified Cloud Architect - SoftLayer, VMware VCP, EMC Velocity Engineer, Netapp Certified Architect, Novascale Architect. W wolnym czasie projektant i użytkownik gier komputerowych.

 


Wojciech Piotrkowicz
Kierownik działu technicznego i Architekt rozwiązań Cloud, K3System
Praktyk, początkowo jako inżynier, obecnie dyrektor ciągle poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętej infrastruktury IT. W kręgu jego zainteresowań są zagadnienia dotyczące ciągłości działania, czyli środowiska odporne na awarie, systemy kopii zapasowych, plany DR. Realizował szereg projektów z zakresu architektury systemów zarówno w środowiskach on-premise jaki i w chmurze.

 

Organizatorzy:

Dokonaj rejestracji wypełniając formularz:

* Liczba miejsc jest ograniczona

Informacje o przetwarzaniu danych przez K3 System Sp. z o.o.

Dbając o Twoją prywatność informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest K3 System sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. Kosmatki 70, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy za numerem KRS: 0000165778.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@k3system.com.pl

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.