Zapraszamy na spotkanie Akademii K3

14 Maja 2019

Sięgnij po doświadczenie i narzędzia biznesowe, z których korzystają wiodące firmy w Polsce i na świecie. Network Appliance, Inc. (NetApp) to światowy lider w dziedzinie zaawansowanych systemów pamięci masowych przeznaczonych dla współczesnych przedsiębiorstw, które operują dużą liczbą danych. Od chwili założenia NetApp dostarcza pierwszorzędne technologie i produkty upraszczające zarządzanie danymi.

Weź udział w kolejnej edycji Akedemii K3 i dowiedz się w jaki sposób wyspecjalizowany sprzęt, oprogramowanie i usługi pomagają w biznesie.

Zapisz się i poznaj rozwiązania, o których w przyszłości będzie mówiła cała branża IT.

 

KIEDY: 14.05.2019
GDZIE: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw,

ul. Skalnicowa 21, Warszawa

 

Agenda wydarzenia:

09.30 - 10.00 Rejestracja

10.00 - 10.15 Wprowadzenie i rozpoczęcie spotkania - Arrow, NetApp, K3System

10.15 - 11.15 NetApp – wszechstronne, zintegrowane podejście w nowoczesnym ekosystemie IT - Chmura, Flash, HCI - Łukasz Bajer, Arrow

11.15 - 11.30 Przerwa kawowa

11.30 - 12.10 Usługi K3 System w ramach wdrożeń rozwiązań NetApp - Michał Remiszewski, K3 System

12.10 - 12.30 Nowoczesne rozwiązania technologiczne jako element przewagi konkurencyjnej - Paweł Jedynak, K3 System

12.30 - 14.00 Lunch

 


Zobacz jak dojechać:

  

Partnerzy konferencji:


 

 

Dokonaj rejestracji wypełniając formularz:

Informacje o przetwarzaniu danych przez K3 System Sp. z o.o.

Dbając o Twoją prywatność informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest K3 System sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-767) przy ul. Patriotów 303, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy za numerem KRS: 0000165778.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@k3system.com.pl

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.